سلامت کلیه هایمان را بهبود ببخشیم !! بازدید ۴۱۰

عرق آرتیشو می تواند اوره و اسید اوریک خون را کاهش داده و خون را به طور کامل از سموم پاک کند. به همین دلیل، مصرف این عرق برای کلیه ها بسیار مفید بوده و به دفع مواد سمی کلیه از طریق آن ها کمک می کند .

مهمترین خاصیت عرق آرتیشو پیشگیری از تجمع چربی در سلولهای کبدی است . مصرف این عرق ، موجب تقویت اعمال ضد سمی کبد می شود. به این ترتیب با شستشویی که انجام می دهد، مواد سمی و مضری مانند الکل، آرنیک و دیگر سموم شیمیایی را از کبد دفع می کند. از این رو، در رفع نارسایی کبد ناشی از تجمع سموم موثر است .

عرق گیاهی آرتیشو دارای طبع گرم و خشکی است .

بیشتر بدانیم

مانع از تشکیل سنگ صفرا می شود

التهاب و عفونت را از بین می برد

سلامت استخوان‌ها را بهبود می بخشد

در پیشگیری و درمان آلزایمر نقش دارد

در رفع خشکی مو موثر است

نحوه مصرف عرق آرتیشو

شما می توانید عرق آرتیشو را به روش های مختلف مصرف کنید. این عرق گیاهی دارای طبع گرمی است. در طب سنتی توصیه می شود، روزانه به میزان سه استکان از این عرق گیاهی استفاده کنید .

زمان مصرف عرق آرتیشو

زمان مصرف عرق آرتیشو براساس هدف شما می تواند متفاوت باشد. برای استفاده از فواید این عرق گیاهی، بهتر است آن را قبل از صرف وعده های غذایی مصرف کنید. اما اگر شما از عرق آرتیشو را برای کمک به کاهش وزن خود مصرف می کنید، زمان مناسب مصرف این عرق گیاهی بعد از صرف وعده های غذایی است .

عوارض عرق آرتیشو

در طب سنتی توصیه می شود، زنان باردار و مادران شیرده از این عرق گیاهی استفاده نکنند. برخی از عوارض جانبی مصرف عرق آرتیشو شامل واکنش های آلرژیک، مشکلات گوارشی و کاهش قند خون است. بنابراین توصیه می شود از مصرف بیش از حد این عرق گیاهی اجتناب کنید .

سلامت کلیه هایمان را بهبود ببخشیم !! was last modified: مارس 5th, 2022 by user2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!