عرق چهل گیاه

چهل گیاه

تقویت معده ، رافع دل دردهای ناشی از سردی مزاج و دل پیچه ، هضم غذا را آسان می کند.

ویژگی های محصول
 نحوه استفاده: پس از هر غذا نصف استکان طبیعت : گرم
بیشتر...

ضمانت ارسال سالم محصول.

تهیه شده به روش سنتی

قیمت برای شما : ۱۵,۰۰۰ تومان

توضیحات

خواص عرق چهل گیاه
دل درد یکی از بدترین دردهایی است که ما را با مشکلات گوارشی درگیر می کند. دل پیچه یا دل درد ممکن است ساعتها طول بکشد و با هیچ مسکنی درمان نشود, یکی از موثرترین داروها برای تسکین دل درد عرق چهل گیاه است. همچنین عرق چهل گیاه به عنوان تقویت کننده معده کاربرد دارد و برای تسکین دردهای دوران قاعدگی, احساس تهوع و درمان دل پیچه موثر است. می تواند ترشی معده را از بین برده و به هضم بهتر غذا کمک کند.

از دیگر خواص عرق چهل گیاه, تقویت قلب و اعصاب می باشد و به عنوان آرام بخشی مفید به کار می رود. همچنین خوردن عرق چهل گیاه قبل از خواب به داشتن خوابی آرام کمک می کند.

عده ای بر این باورند که عرقیات می توانند به کاهش وزن کمک کنند, گفتنی است تاکنون این ادعا ثابت نشده است. اما با توجه به اینکه یکی از خواص عرق چهل گیاه کمک به دستگاه گوارش برای هضم غذا و تقویت آن است, ممکن است رفع این مشکل در افرادی که اضافه وزن دارند بتواند به تنظیم وزن آنها کمک کرده و باعث تقویت دستگاه گوارش آنها شود.

نحوه و موارد مصرف عرق چهل گیاه
با توجه به طبع عرق چهل گیاه که گرم است, خوردن آن به افراد سرد مزاج بیشتر توصیه می شود و برای قلب و اعصاب آنها بسیار مفید است. محدودیت سنی در استفاده از عرق چهل گیاه وجود ندارد. افرادی که دچار دل درد می شوند یا در هضم غذا مشکل دارند می توانند قبل یا بعد از غذا نصف فنجان عرق چهل گیاه میل کنند. گفتنی است برای هضم بهتر بعد از غذا میل شود.

در فصل های گرم بویژه تابستان استفاده از انواع عرقیات توصیه می شود. می توانید از عرق کاسنی یا دیگر عرقیات به عنوان نوشیدنی های خنک و یا همراه دیگر مایعات مصرف کنید.

موارد منع مصرف عرق چهل گیاه
زنان باردار به هیچ وجه نباید از عرق چهل گیاه استفاده کنند, به دلیل وجود بعضی از عرقیات دیگر مثل عرق شوید یا عرق بید, ممکن است باعث سقط جنین در زنان باردار شود. همچنین لازم به ذکر است که خوردن این عرق گیاهی برای کسانی که رفلاکس معده دارند مضر است.

عرق چهل گیاه was last modified: آوریل 24th, 2021 by 1000M

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “عرق چهل گیاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!