روغن بادام تلخ


درمان درد عضلات و گرفتگی مفاصل زانو،تسکین درد، درمان اسپاسم عضلات، کاهش سرفه، مبارزه با برخی از انواع قارچ‌ها و باکتری ها

ویژگی های محصول
وزن: 30ML
بیشتر...

ضمانت ارسال سالم محصول.

بسیار مرغوب و با کیفیت

قیمت برای شما : ۳۹,۰۰۰ تومان

توضیحات

روغن بادام تلخ از بادام‌های با طعم تلخ بدست می‌آید که حاوی آمیگدالین است، در این ماده اسید هیدروسیانیک سمی وجود دارد که مصرف خوراکی آن برای بدن مضر و حتی مرگ آور است. از روغن بادام تلخ بیشتر برای مصارف دارویی و درمان آرتروز زانو استفاده می‌شود.

فواید روغن بادام تلخ

مبارزه با ترک‌های پوستی

بدن یک زن باردار دچار تغییرات بسیاری به ویژه تغییرات پوستی می‌شود، زیرا برخی از مشکلات پوستی ممکن است در دوران بارداری ظاهر شوند که برخی از آن‌ها مانند ترک در پوست مشکلات جزئی هستند، مشکلی که اکثر خانم‌ها ترجیح می‌دهند از بروز آن پیشگیری کنند تا اینکه بعد از بروز آن اقدام به درمان آن کنند.

چندین دستورالعمل طبیعی وجود دارد که می‌تواند برای جلوگیری یا درمان ترک‌های پوستی در دوران بارداری استفاده شود، از جمله روغن بادام تلخ. برخی مطالعات نشان داده اند که ماساژ پوست با روغن بادام تلخ می‌تواند به شما کمک کند تا احتمال ایجاد ترک را کاهش دهید. این روغن خارش‌هایی که ممکن است با ترک‌ها همراه باشد را تسکین می بخشد.

نکته: در ابتدا بیان شد که روغن بادام تلخ فقط در مواردی مفید خواهد بود که برای ماساژ پوست ترک خورده استفاده شود، یعنی ماساژ می‌تواند عاملی برای کمک به از بین رفتن ترک‌ها باشد، نه خود روغن. از آنجا که روغن بادام تلخ حاوی برخی مواد سمی است، استفاده از آن در دوران بارداری برای جلوگیری از ترک ممکن است خطر داشته باشد، بنابراین استفاده از آن پس از زایمان توصیه می‌شود.

مزایای دیگر روغن بادام تلخ

روغن بادام تلخ ممکن است مزایای بالقوه دیگری مانند: تسکین درد، درمان اسپاسم عضلات، کاهش سرفه، مبارزه با برخی از انواع قارچ‌ها و باکتری ها داشته باشد که هنوز مورد تحقیق و بررسی هستند.

روغن بادام تلخ was last modified: فوریه 8th, 2023 by user2020

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن بادام تلخ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!