روغن بومادران


  • ضد التهاب
  • ضد روماتیسم
  • ضد اسپاسم
  • قابض
  • ضد نفخ
  • شفا بخش
  • بهبود گوارش
  • دفع ادرار
  • هموستاتیک
ویژگی های محصول
وزن: 30ML
بیشتر...

ضمانت ارسال سالم محصول.

بسیار مرغوب و با کیفیت

قیمت برای شما : ۲۱,۰۰۰ تومان

توضیحات

فواید سلامتی گیاه دارویی روغن بومادران:

هدف از این مطالعه بررسی بیشتر کاربردهای دارویی روغن بومادران است.

خاصیت ضد التهابی روغن بومادران:

اولین حدس شما درست بود! روغن بومادران خاصیت ضد التهابی دارد. می تواند به طور موثر هر نوع التهابی را کنترل کند، از مجاری تنفسی تا التهاب تنفسی ناشی از سرما خوردگی های معمول و التهاب سیستم گردش خون ناشی از وجود هر گونه سم (سم, مواد مخدر).

روغن بومادران خاصیت ضد التهابی دارد

ضد روماتیسم:

برای گردش خون، بیماران مبتلا به روماتیسم و یا ورم مفاصل نیز خوب است. این ماده، گردش خون را بهبود می بخشد و از تجمع اسید اوریک در مفاصل و عضلات جلوگیری می کند و در نتیجه به درمان روماتیسم و ورم مفاصل کمک می کند. علاوه بر این, خاصیت ضد میکروبی این روغن به پاک کردن سموم از بدن از طریق عرق کمک می کند.

خاصیت ضد عفونی کننده روغن بومادران:

پمادهای ضد عفونی کننده رایج و لوسیون های ضد عفونی کننده موجود در بازار به سختی می توانند عملکرد ضد عفونی کنندگی داشته باشند. از زخم های عفونی و دیگر عفونت های باکتریایی, قارچی و ویروسی محافظت می کند.

یک پوشش محافظ بر روی زخم ایجاد می کند و گلبول های خونی و لکوسیت ها را در محل تاثیر فعال می کند, در نتیجه نفوذ میکروب ها را کنترل می کند. علاوه بر این خود روغن آن خواص باکتری کشی و قارچ کشی دارد که به طور موثر آن ها را می کشد و اثرش را بیشتر می کند.

خاصیت ضد تشنجی روغن بومادران:

افرادی که از تشنج رنج می برند، می دانند که تشنج چقدر می تواند خطرناک باشد. اسپاسم یا انقباض غیرعادی در بدن می تواند منجر به برخی از جدی ترین و حتی کشنده ترین بیماری ها شود.

در سیستم تنفسی, می تواند موجب سرفه شدید و بی وقفه شود و اگر به سیستم عصبی برسد, ممکن است به تشنج منجر شود. در تشنج روده ها ممکن است منجر به درد حاد شکمی و در نهایت منجر به گرفتگی عضلات دردناک شود.

تنها راه حلش, آرامش بخشیدن به انقباض است. در مواردی مانند اینها روغن بومادران می تواند به کاهش اثر ضد تشنجی بر روی عضلات, اعصاب, روده ها و مجاری تنفسی کمک کند.

کاهش اثر ضد تشنجی با روغن بومادران

قابض:

عمل واقعی اش سفت کنندگی, ایجاد انقباضات در ماهیچه ها, بافت ها و حتی رگ های خونی است. این اثر برای ما مفید است. زمانی که به انقباض لثه ها می رسد، دندان ها ایمن می شوند.

در مورد فولیکول های مو آنها را تقویت می کند و ریزش مو را از بین می برد. علاوه بر این, روغن بومادران باعث بهبود پوست و عضله ای ناشی از پیری می شود. هم چنین می تواند خونریزی را با ایجاد انقباض رگ های خونی کاهش دهد.

روغن بومادران یک بادشکن است:

می دانید چه دلایلی برای نفخ، گرفتگی شکم و کم اشتهایی وجود دارد؟

دلیل آن، گاز قدیمی است که به طرز شگفت آوری برای مدت طولانی درمان نشده است و می تواند در دراز مدت بسیار خطرناک باشد. این روغن را امتحان کنید. گازها را از روده ها در مسیر رو به پایین پاک می کند و اجازه نمی دهد که ساخته شوند.

روغن بومادران برای ترمیم زخم:

ویژگی ترمیمی این روغن می تواند از هزاران داروهای گران بها و ضد زخم و لوسیون های موجود در بازار هم بهتر باشد. بسیار بهتر از ژل آلوئه مصنوعی است تا زخم ها را درمان کنند و نشانه های بعد از زخم ها، آکنه و یا جوش را از بین ببرد.

کمک روغن بومادران به ترمیم زخم

تعریقی:

این روغن عرق را افزایش می دهد و به دفع سموم، نمک اضافی و آب از بدن کمک می کند. هم چنین طبق گزارش این بخش از سلامت نمناک بدن را خنک می کند و به تب و کاهش وزن نیز کمک می کند.

روغن بومادران برای بهبود گوارش:

روغن بومادران گوارش را بهبود می بخشد. ترشح اسید معده (اسیدها و صفرا) را نیز بهبود می بخشد و سلامتی کبد و دیگر اندام های گوارشی را احیا می کند.

روغن بومادران یک خلط آور:

خلط و گرفتگی در سینه، برونشیت و گرفتگی بینی را از طریق خلط آوری بهبود می دهد. هم چنین به درمان سرماخوردگی کمک می کند و برای کنترل سرفه بسیار مفید است.

روغن بومادران خلط آور است 

روغن بومادران برای کنترل قاعدگی:

با کمک این روغن می توانید قاعدگی های منظمی داشته باشید.

علاوه بر این، مشکلات دیگر مرتبط با پریودها، مانند خستگی، سردرد، درد شکمی یا حالت تهوع نیز می تواند با کمک این روغن حل شود. این روغن نیز می تواند به اجتناب از یائسگی زودرس و یا نابهنگام کمک کند.

روغن بومادران یک مرطوب کننده:

روغن بومادران راز مرطوب کنندگی را همراه خود دارد. پوست را از خشکی، ترک، عفونت و دید ناخوشایند دور نگه می دارد.

روغن بومادران برای تقویت معده و رفع زخم معده :

شکم شما را با حفظ جریان مناسب مواد گوارشی در شرایط خوبی نگه می دارد. این کار با حفظ تعادل صحیح بین اسید و صفرا انجام می شود (به طوری که اسیده ای اضافی خنثی می شوند) و به درمان زخم های معده کمک می کند. معده را تسکین می دهد و از التهاب آن جلوگیری می کند.

رفع زخم معده با روغن بومادران

تونیک:

این خاصیتش برای کل بدن مفید است. عملکردهای متابولیکی مثل تجزیه غذا و جذب مواد غذایی را با قوی تر کردن کبد، معده و روده ها بهینه می کند و به شما کمک می کند قوی تر و سالم تر رشد کنید.

علاوه بر این، مراقبت از دفع درست را انجام می دهد و ترشحات غدد درون ریز هورمون ها و آنزیم ها را منظم می کند و در نهایت شما را هوشیار و فعال می سازد و سیستم ایمنی بدنتان را تقویت می کند و از عفونت جلوگیری می کند.

روغن بومادران برای بهبود زخم:

اگر محلول رقیق این روغن را روی زخم ها بزنید، یا با یک کرم پوست مخلوطش کنید، می تواند به التیام سریع تر زخم ها کمک کند و آن ها را از عفونت حفظ کند.

این روغن در بهبود زخم های داخلی و بریدگی ها نیز به همان اندازه مفید است.

خاصیت آرامش بخشی روغن بومادران:

این خاصیت روغن بومادران می تواند نعمتی باشد برای کسانی که از بی خوابی و استرس بیش از اندازه رنج می برند و برای کمی آرامش و خواب سالم از گرسنگی همه کاری می کنند. باعث آرامش اعصاب، مغز و ماهیچه ها می شود، فشار خون را کاهش می دهد و باعث خوابی شیرین می شود.

روغن بومادران آرامش بخش است

هموستاتیک:

این روغن می تواند هموستاتیک را به طور موثری پایین بیاورد و خونریزی را متوقف کند.

دوباره، این ویژگی از خاصیت سفت کنندگی آن ناشی می شود، که انقباضات عروق خونی را تحت نفوذ قرار می دهد، در نتیجه خونریزی را متوقف می کند.

روغن بومادران برای کاهش فشار خون:

کسانی که از فشار خون بالا رنج می برند و تحت تهدید مداوم حمله قلبی یا خونریزی مغزی هستند، می توانند این روغن را به عنوان جایگزینی ایمن برای داروهای ترکیبی که فشار خون را کاهش می دهند، امتحان کنند.

با این حال، این روغن نباید برای مدت زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

روغن بومادران یک تب بر است:

خاصیت تب بری روغن بومادران همانطور که در قسمت قبلی سلامت نمناک و در بحث خواص دارویی گیاه بومادران گفته شد به بالا آوردن دمای بدن با افزایش عرق و نیز مبارزه با عفونت ها کمک می کند، که اینها باعث تب می شوند.

هم چنین التهاب ناشی از تب را بهبود می دهد.

خاصیت تب بری روغن بومادران

روغن بومادران و لاغری

بومادران به عنوان گیاهی ادرار آور و دیورتیک شناخته شده که باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده، اشتها را کاهش می دهد و با دفع آب، سدیم و سموم بدن از طریق ادرار به لاغری و کاهش وزن کمک می کند. روش صحیح استفاده از روغن بومادران برای لاغری را باید متخصص طب سنتی با توجه به مزایای  تجویز کند.

مزایای دیگر روغن بومادران:

در درمان بیماری های گردش خونی مانند واریس و بواسیر و همچنین بیماری های خاص پوستی، زخم ها، آکنه، کولیک، سوختگی، آماس پوستی، یبوست و عفونت سیستم گوارشی، سیستم ادراری و اندام های جنسی مفید است.

احتیاط:

روغن بومادران ممکن است اثرات عصبی را نشان دهد و اگر به مدت طولانی در دوزهای بالا از آن استفاده کنید می تواند منجر به سردرد و خارش پوست شود.

باید از مصرف خوراکی اش در دوران بارداری اجتناب شود.

مخلوط های مفید:

روغن بومادران را می توانید با روغن انجلیکا، سدر وود، چوب بلوط و گل شاه پسند مخلوط کنید

روغن بومادران was last modified: فوریه 5th, 2023 by user2020

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن بومادران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!