ریشه سنبل الطیب


آرام بخش

خواب آور

ضد تشنج

ضد افسردگی

مشکلات گوارشی

ویژگی های محصول
وزن:50 گرم
بیشتر...

ضمانت ارسال سالم محصول.

بسیار مرغوب و با کیفیت

قیمت برای شما : ۸۳,۰۰۰ تومان

توضیحات

ریشه سنبل الطیب برای فشارخون و درمان بیخوابی

فواید ریشه‌ سنبل‌الطیب
ریشه‌ی سنبل‌الطیب چند خاصیت قابل توجه دارد،ازجمله اینکه خواب‌آور است،اضطراب را کاهش می‌دهد،فشارخون راپایین می‌آورد،گرفتگی‌های ناشی از قاعدگی را بهبود می‌دهد، و ضدالتهاب است.

در طب سنتی ایران دارای ارزش دارویی است و از آن به عنوان آرام‌بخش اعصاب،خواب آور،ضدتشنج،درمان افسردگی،هضم‌کننده غذا و ضددلپیچه استفاده می‌شود.

در گذشته،با این ریشه مشکلات شکم رارفع میکردند،اماامروزه،به‌خاطر اثرات ضداضطراب و آرام‌بخش آن،ازآن بعنوان داروی خواب استفاده میکنند.

اگر همیشه، بدون هیچ دلیلی، استرس دارید یا بیش از حد مضطرب‌اید،ریشه‌ی سنبل‌الطیب انتقال‌دهنده‌های عصبی درون مغزتان را تنظیم مجددی میکند و میزان بعضی از هورمون‌های خاص تولیدکننده‌ی استرس را کاهش میدهدتا،به‌این‌ترتیب،بدن وذهنتان به آرامش برسد.همچنین نشانه‌های افسردگی نیزبااین گیاه بهبودپیدا میکنند.

درمان بیخوابی

ترکیب مناسبی ازهورمون‌ها رادربدن تولید کندکه منجربه آرامش بدن میشود وخوابی راحت برای‌تان به ارمغان می‌آورد.

بایدبدانید که ترکیبات آرام‌بخش قوی‌ در این ریشه وجود داردو به درمان بیخوابی کمک میکند،وبرای همین بایدمراقب میزان مصرف و واکنش بدنتان باشید.

فشارخون
فشارخون یکی از مشکلات رایج در میان مردم سرتاسر کره‌ی زمین است. چیز‌های مختلفی ممکن است علت فشار خون باشد، اما نتیجه‌ی همه‌ی آن‌ها یکی است: وضعیت خطرناک قلبی‌عروقی.مصرف مرتب ریشه سنبل الطیب به کاهش فشار خون و حفاظت از بدن دربرابر حمله‌ی قلبی و سکته کمک می‌کند.
ریشه سنبل الطیب was last modified: فوریه 2nd, 2023 by user2020

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ریشه سنبل الطیب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!