خواص شیره انگور برای رحم و دوره قاعدگی !! بازدید ۳۷۳

در طب سنتی بسیار به موضوع شیره انگور پرداخته شده است. و در کنار راهکارهای متعدد درمان سنتی رحم به استفاده از ارتباط شیره انگور و رحم اشاره شده است. اگر مبتلا به تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان هستید و یا از بیماری­های مرتبط با رحم رنج میبرید بهتر است موارد ذکر شده در زیر را جدی بگیری

به هیچ عنوان در دوران پریودی خود را با آب شستشو ندهید.

از آب نخود به همراه دانه­اش به منظور رقیق سازی خون حیض استفاده نمایید. و برای جلوگیری از نفخ نخود می­توانید از آویشن یا نعناع و یا زنیان استفاده نمایید.

از سیاه دانه، به همراه عسل در یک دوره 120 روزه استفاده نمایید. این کار به تنظیم روند پریود شما کمک خواهد کرد.

شیره انگور برای رحم، به عنوان بهترین و برترین تغذیه شما در دوره پریودی توصیه می­شود.

لازم به ذکر است در دوره مصرف شیره انگور حتما کمر خود را با یک شال پشمی ببندید. این کار سبب گرم شدن کلیها و عروق فرد می­شود. همچنین از مواد کافئین دار نظیر چای و قهوه و انواع نوشیدنی­ های گازدار اجتناب کنید. در دوران پریودی در کنار حفظ رژیم غذایی خود حتما از نصف لیوان عرق رازیانه در هنگام صبح به منظور تقویت رحم استفاده نمایید.

کیست­های تخمدان که بیماریهای رحم را به دنبال دارد. به طور کلی ناشی از حضور رطوبت و سردی در اطراف تخمدان است. و شایع ترین دلیل آن استحمام در دوره قاعدگی است. بنابراین حفظ گرمی بدن در این دوران ضرورت می ­یابد. در کنار راهکارهای اجرایی برای گرم نگه داشتن بدن، رژیم غذایی که تامین کننده گرمای بدن باشد،ارزشمند است. از جمله این رژیم­ های غذایی میتوان به شیره انگور اشاره کرد.

نتیجه نهایی

به دلیل طبیعت گرم شیره انگور تاثیرات مطلوب آن بر رحم، علنا شاهد فواید آن بعد از یک هفته مصرف مداوم خواهیم بود. اما توصیه می­شود صرفا به شیره انگور اکتفا نکنید و اگر بیماری خاصی در ارتباط با رحم دارید حتما به پزشک مراجعه نمایید.

 

خواص شیره انگور برای رحم و دوره قاعدگی !! was last modified: آوریل 28th, 2022 by user2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!