زردچوبه و زنجبیل درمان گرفتگی رگ های قلب !! بازدید ۳۵۴

 

فقدان رشد و به خصوص غذا خوردن ناخوشایند، همگی حامیان افزایش نرخ حمله قلبی هستند. در هر صورت، انجام چند اصلاح کوچک در رژیم غذایی می‌تواند خطر ایتلا به گرفتگی رگ‌ها و حمله قلبی را به شدت کاهش دهد.

زردچوبه گیاهی مقوی و مؤثر برای درمان برخی بیماری‌ها است که در طب سنتی مصرف آن بسیار توصیه شده است. برای درمان گرفتگی عروق با طب سنتی نیز استفاده از زردچوبه بسیار مؤثر دانسته شده است. در گیاه زردچوبه ماده‌ای به نام کورکومین وجود دارد که خاصیت آنتی اکسیدان و ضد التهابی دارد. وجود این خاصیت در زردچوبه از لخته شدن خون در رگ‌های قلبی به میزان قابل‌توجهی کم می‌کند. همچنین گفته شده ‌است که زردچوبه کلسترول موجود در بدن را نیز کاهش می‌دهد. برای افرادی که هنوز به بیماری قلبی و گرفتگی عروق دچار نشده‌اند، توصیه می‌شود از زردچوبه برای پیشگیری از این نوع بیماری‌ها استفاده کنند.

یکی دیگر از روش‌های درمان گرفتگی عروق با طب سنتی استفاده از زنجبیل است. معمولاً افرادی که کلسترول بالایی دارند دچار گرفتگی عروق قلبی می‌شوند. این افراد می‌توانند با مصرف زنجبیل، کلسترول بدن خود را کاهش دهند و از بیماری قلبی به دور باشند.

می‌توانید یک قاشق چای‌خوری زنجبیل را در داخل یک لیوان آب جوش بریزید تا دم بکشد. بعد از ده دقیقه می‌توانید دمنوش را مصرف کنید. با تکرار این کار در یک محدوده زمانی مشخص، به خواص زنجبیل در جلوگیری از انسداد عروق قلبی پی خواهید برد.

برای باز شدن رگ‌های قلب چه بخوریم؟!

ماهی سالمون

آب پرتقال

زردچوبه

چای سبز

زغال اخته

زنجبیل

اسفناج

روغن زیتون

مارچوبه

 

 

کلام آخر

اگر عروق گرفته شده‌ای دارید یا به فکر باز کردن رگ‌هایتان هستید باید در کنار داشتن یک رژیم غذایی سالم، پیاده روی و ورزش مناسب نیز داشته باشید.

زردچوبه و زنجبیل درمان گرفتگی رگ های قلب !! was last modified: ژانویه 4th, 2023 by user2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!