همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی چیست؟ بازدید ۳۹۸

همکاری در فروش چییست ؟

همکاری در فروش یعنی اینکه شما از طریق فروش محصولات ، معرفی خدمات و محصولات و یا استفاده از محصولات یا خدمات سایر کسب و کارها به درآمد برسید. منظور اینست که کسب و کارهای اینترنتی وجود دارند که به دیگران اجازه می دهند با معرفی آنها به سهمی از سود برسند.

در سیستم همکاری در فروش شما به ازای کاری که برای کسب و کارهای دیگر انجام می دهید درصدی از همکاری در فروش را کسب خواهید نمود.

روش های درآمد زایی در همکاری در فروش چگونه است ؟
با توجه به برنامه ریزی که شرکت ها دارند و افرادی را بعنوان بازاریاب استخدام می کنند ، بازاریابان در سیستم های همکاری در فروش به شکل های مختلفی می توانند کسب درآمد کنند.

۱- پرداخت به ازای هر فروش
این روش استاندارد همکاری در فروش است. یعنی هر فروشی که بازاریاب داشته باشد درصد و پورسانت خود را از آن فروش دریافت می کند.
۲- پرداخت به ازای هر فرآیند
بعضی وقت ها فروشندگان یا شرکت هایی می خواهند مشتریانی را به سایت خود هدایت کنند تا مثلا یک فرم خاص را تکمیل کنند و یا عضو یک خبرنامه شوند و یا اینکه یک محصول را آزمایش کنند. در این روش وظیفه بازاریاب این است که مشتریان را ترغیب به این کار کند و به ازای هر کدام پورسانتی دریافت کند.
۳- پرداخت به ازای هر کلیک
گاهی اوقات هدف از همکاری در فروش افزایش ترافیک یک سایت است . بازاریاب هر مشتری را که به سایت فروشنده هدایت کند و در واقع وارد آن سایت شود پورسانت خود را دریافت می کند.

همکاری در فروش یا بازاریابی پورسانتی چیست؟ was last modified: آوریل 6th, 2020 by 1000M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!