کیف پول

کیف پول چیست ؟

اگر بخواهیم تعریف ساده و سطحی از این مفهوم ارائه دهیم، باید بگوییم “کیف پول به یک امکان در سایت گفته می‌شود که می‌توانید آن را شارژ کنید. سپس می‌توانید با استفاده ازآن در وب سایت و اپلیکیشن  خرید کالا یا انتقال وجه انجام دهید.”

امروزه به منظور تسریع در امور خرید و امنیت در تراکنشهای پرداختی استفاده از کیف پول همراه رواج گسترده ای پیدا کرده است. کاربران با استفاده از کیف پول میتوانند اقدام به سفارش و خرید نمایند.

فروشگاه هزاره نیز با ایجاد پلتفرم کیف پول امکان پرداخت سفارشات و انتقال شارژ کیف پول خود به دیگران ایجاد کرده تا کاربر بتواند به راحتی درمحیط امن اقدام به خرید کرده

شرایط و مقرارت استفاده از کیف پول :

۱- حداقل مبلغ شارژ کیف پول ۱۰۰۰۰ تومان  و حداکثر ۲۰۰۰۰۰ تومان میباشد .

۲-درصورتی که کاربر برای خرید تصمیم به استفاده از کیف پول در مرحله پرداخت را دارد باید حتما این گزینه رو انتخاب نمایید.

۳- در صورت بروز اشتباه در شارژ کیف پول یا خطا در پرداخت، فروشگاه هزاره این امکان را برای افراد ایجاد کرده است که وجه نقد خود را از طلب کنند.

۴- کاربران می‏‌توانند در صورت عدم تمایل به ادامه کار با فروشگاه هزاره ، فعالیت خود را متوقف نمایند. در این راستا فروشگاه هزاره موظف است تصفیه حساب لازم را با کاربر مورد نظر انجام دهد. با این حال اطلاعات کاربر از پایگاه داده فروشگاه هزاره برداشته نخواهد شد.

۵- فروشگاه هزاره امکان شارژ کیف پول، پرداخت از درگاه اینترنتی و خرید شارژ را در اختیار کاربران خود قرار می‌‏دهد. در صورت ثبت نام کاربر در فروشگاه هزاره، این  خدمات ذکر شده را در اختیار وی قرار می‌‏دهد و از طرف مقابل کاربر وظیفه دارد تمامی قوانین و مقرارت فروشگاه هزاره را رعایت کند.

۶ – فروشگاه هزاره برای کاربران خود که به تازگی در وب سایت یا اپلیکیشن هزاره اقدام به ثبت نام کردن بعد از ثبت نام  مبلغ ۵۰۰۰ تومان شارژ رایگان به عنوان هدیه از طرف فروشگاه هزاره ، کیف پول کاربر شارژ میشود. 

۷- فروشگاه هزاره برای کاربرانی که با معرفی و همکاری در فروش اقدام به  گسترش وب سایت و اپلیکیشن کرده اند با معرفی کدمعرف خود و یا بازاریابی در فضای مجازی با معرفی کد معرف خود به کاربران دیگر از سوی فروشگاه هزاره پورسانت دریافت میکنند و کیف پول آنها شارژ میشود .

۸- کاربران گرامی جهت انتقال شارژ ، موحودی ، تراکنش ها کیف پول خود حتما باید از طریق پنل کاربری وب سایت هزاره  از قسمت کیف پول من اقدام  و مشاهده نمایند .

 

 

کیف پول was last modified: آوریل 2nd, 2020 by 1000M

error: Content is protected !!