چگونه یک اندام مناسب داشته باشیم ؟! بازدید ۳۹۰

کرفس دارای خواص بیشماری می باشد. از عرق کرفس می توان برای چربی سوزی و یک اندام مناسب درمان بیماری های مربوط به مفاصل و استخوان مانند رماتیسم . همچنین برای درمان چربی خون بالا، درمان نقرس و … هم مفید می باشد از عرق کرفس می توان برای درمان دیابت، از بین بردن رنگ پریدگی و زردی چهره آب مروارید و آفت های مکرر دهانی زخم معده و سوء هاضمه استفاده کرد .

تاثیرعرق کرفس در لاغری :

یکی از ویژگی های بارزی که کرفس با آن شناخته می شود، خاصیت لاغر کنندگی آن می باشد که شنیده ایم با خوردن روزانه ۲-۳ لیوان آب کرفس می توان وزن خود را کم کرد و به کاهش وزن و اندام مناسب کمک کرد. اما برخی از افراد همانطور که گفته شد ممکن است با خوردن کرفس مشکل داشته باشند .

از این رو می توانند با استفاده از عرق کرفس وزن خود را کاهش داده و یا در رژیم غذایی خود گنجانده و به عنوان نوشیدنی استفاده کنند .

کرفس سرشار از فیبر است، حجم معده را اشغال می کند و باعث کمتر خوردن غذا می شود .

توصیه می شود

برای دریافت نتیجه بهتر، عرق کرفس را همراه با ورزش و رژیم غذایی مناسب مصرف کنید .

عرق کرفس خواص بسیار زیادی دارد. شما می توانید این عرق گیاهی را بعد از صرف وعده های غذایی مصرف کنید. بهترین زمان مصرف عرق کرفس برای لاغری، صبح ها به صورت ناشتا است .

این عرق گیاهی طبع گرم و خشکی دارد .

نکته :

مصرف عرق کرفس باعث دفع آب زیادی از بدن می شود، چون این گیاه ادرار آور است. بنابراین هنگام استفاده از عرق این گیاه بهتر است مقدار آب مصرفی در طول شبانه روز را افزایش داد تا بدن دچار کم آبی نشود .

چگونه یک اندام مناسب داشته باشیم ؟! was last modified: مارس 5th, 2022 by user2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!