نابودی چربی های شکم و پهلو به راحتی آب خوردن بازدید ۳۵۴

عرق گلپر” گیاهی مفید و پر خاصیت است که برای لاغری شکم و تناسب هم بسیار موثر می باشد، همچنین از گلپر خشک به عنوان ادویه در کنار غذا ها نیز استفاده می شود.

گُلپَر گیاهی گلدار است که گل آن شبیه سکه سفید رنگ می باشد و دانه های بسیار معطری دارد و همراه با غذا به عنوان ادویه مصرف می شود.

ادویه ها قدرت چربی سوزی بالایی دارند و به لاغری شکم و پهلو کمک می کنند و احساس سیری در فرد ایجاد می کنند در نتیجه موجب می شوند که افراد کمتر غذا بخورند. به طور کلی ادویه ها باعث هضم بهتر غذا شده و طعم آن را دلچسب تر می کنند.

مصرف عرق گلپر اثر تقویت کننده بر روی حافظه، شیر مادر، معده و نیروی جنسی دارد. تاثیر بر اشتها، مدر، تسکین دهنده، عرق آور، شیر افزا، دافع بلغم، ضد سموم، ضد عفونی کننده و ضد تب دارد.

برای لاغری و خصوصا لاغری شکم باید اشتهای کاذب شما کنترل شود. یکی از مهم ترین علت های اشتهای کاذب، سرد بودن طبع معده است. مصرف عرق گلپر به دلیل طبیعت گرم آن می تواند اشتهای کاذب را کنترل کند.

طرز تهیه چای گلپر برای لاغری:

مواد لازم:

گلپر یک قاشق غذاخوری

آب بک لیوان

عسل طبیعی به مقدار لازم

گلپر و آب را درون قوری بریزید و روی حرارت ملایم شعله قرار دهید تا به جوش آید. اجازه دهید30 دقیقه روی حرارت غیر مستقیم دم بکشد. سپس برای از بین رفتن تلخی آن مقدار اندکی عسل اضافه کنید. برای گرفتن نتیجه مطلوب، روزانه دو فنجان چای گلپر بنوشید. برای اسینکه در مدت زمان کوتاه تری لاغر شوید از چربی سوز های گیاهی باید در کنار ورزش منظم استفاده کنید.

احتیاط:استفاده زیاد از این چای باعث تپش قلب در برخی از افراد می شود.

موارد احتیاطی و منع مصرف

مصرف گلپر می‌تواند در بعضی افراد باعث حساسیت یا آلرژی شود.

زیاده‌روی در مصرف گلپر برای زنان باردار مضر بوده، زیرا خطر سقط جنین را به همراه دارد.

استفاده زیاد از اندازه از گرد گلپرمنجر به تپش قلب میشود.

 

طرز تهیه شربت گلپر

در ابتدا عرق آویشن، رازیانه و گلپررا به مقدار مساوی باهم مخلوط کرده بعد از گیاه خشک کوبیده شده ی نعنا به آن اضافه کنید اجازه دهید 3 تا 4 ساعت در آن بماند سپس 5 دقیقه بگذارید با حرارت ملایم بجوشد بعد آن را صاف کرده و عسل طبیعی را به آن اضافه کنید.

نابودی چربی های شکم و پهلو به راحتی آب خوردن was last modified: ژانویه 7th, 2023 by user2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


error: Content is protected !!